Dąb II Przybyszów - strona nieoficjalna

SPARING

15-03-2015 godz.15.00.

Pogoń Wschowa  0:2 Dąb II Przybyszów

W akcji zawodnik roku Piotr Andrzejczak. (Fot. Radek Siuba)

Piotr Andrzejczak został wybrany najpopularniejszym piłkarzem roku 2014. Tytuł trenera roku trafił do Rafała Wojewódki.

Piotr Andrzejczak w głosowaniu kibiców wyprzedził Krzysztofa Piosika z Formacji Port 2000 i swojego klubowego kolegę Macieja Góreckiego. Na dalszych miejscach znaleźli się Koridan Ziajka ze Stilonu i kolejny „portowiec” Łukasz Merda.

Trenerem roku 2014 został Rafał Wojewódka. Szkoleniowiec lidera III ligi dolnośląsko-lubuskiej był zaskoczony wyróżnieniem i zapewnia, że będzie pracował na kolejne. Być może wtedy już jako trener drugoligowy. – Robimy wszystko, żeby swoje szansy nie zaprzepaścić. Jesteśmy po ciężkim obozie w Jarocinie, gdzie pracowaliśmy nad siłą, wytrzymałością i taktyką. Myślę, że to powinno zaowocować – nie ma wątpliwości szkoleniowiec Formacji Port 2000.

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Dąb II Przybyszów 1-2 Korona Wschowa
Ładowanie...